Po shfaqen 1–12 nga 23 rezultate

Ashwagandha

1,990L2,990L
Ekstrakti i përqëndruar i ASHWAGANDHA (Withania Somnifera) i titulluar 2,5% Withanolides.

B Complex + Zinc

1,990L
Ndihmon në metabolizmin e karbohidrateve dhe yndyrnave dhe kthimin e tyre në energji.

Celtic Salt

2,490L
KRIPË DETI KELT ORGANIKE E pasur me mineralet më të mira për shëndetin, e pa pëpunuar, direkt nga deti në tavolinën tuaj

Iron Plus

1,490L
Ndihmë ushqimore kundër anemisë, ndihmon në formimin normal të rruazave të kuqe të gjakut, transportin e oksigjenit në trup dhe reduktimin e lodhjes. I pasuruar me vitamina A, C, B2, B12, acid folik, bakër për përthithje maksimale.

L-Lysina

1,690L
Ndihmon në parandalimin dhe kurimine virusit Herpes Simplex .  Suporton sistemin imunitar

Lion’s Mane

2,490L
Ekstrakti i përqëndruar i kërpudhës LION’S MANE ndihmon në stimulimin zhvillimit të qelizave të trurit, ndihmon me memorien, ka veti neuroprotektive,  antioksiduese dhe anti-tumoriale. Ul nivelin e sheqerit në gjak, redukton diabetin, si dhe shumë përfitime të tjera.

Maca+

1,490L
Tonik adaptogjen, përmirëson rezistencën ndaj stresit, vërtet efektiv për çdo aspekt të shëndetit seksual.

Magic Hair

2,490L
Promovon rritjen e flokëve, forcën, vitalitetin dhe shkëlqimin

Magnesium + Vit.D

1,490L
Ndihmon në funksionimin normal të sistemit muskular, dhe të sistemin nervor.

Magnesium Glycinate + Vitaminë B6

2,990L
Maksimalisht i përthithshëm nga organizmi. Ndihmon në funksionimin normal të sistemit muskular, dhe të sistemin nervor

Multivit & Minerals

1,990L
Suplement ushqimor me vitamina dhe minerale, ndihmon në forcimin e mbrojtjes imunitare, veprim efektiv energjik dhe antioksidant