Kategoritë e preferuara

Ushqime fitnes (9)

Proteinat (5)

Energji (7)

Ushqime fitnes (9)

Proteinat (5)

Mirëqënie (23)

Energji (7)

Lion’s Mane

2,490L
Ekstrakti i përqëndruar i kërpudhës LION’S MANE ndihmon në stimulimin zhvillimit të qelizave të trurit, ndihmon me memorien, ka veti neuroprotektive,  antioksiduese dhe anti-tumoriale. Ul nivelin e sheqerit në gjak, redukton diabetin, si dhe shumë përfitime të tjera.

Multivit & Minerals

1,990L
Suplement ushqimor me vitamina dhe minerale, ndihmon në forcimin e mbrojtjes imunitare, veprim efektiv energjik dhe antioksidant

Pre Workout / Sport – 480g

3,990L
Përpara sportit/stërvitjes për performancë maksimale.

Iron Plus

1,490L
Ndihmë ushqimore kundër anemisë, ndihmon në formimin normal të rruazave të kuqe të gjakut, transportin e oksigjenit në trup dhe reduktimin e lodhjes. I pasuruar me vitamina A, C, B2, B12, acid folik, bakër për përthithje maksimale.

Rrip kundër dhimbjes së shpinës dhe nervit shiatik

2,490L
Ky rrip është zhvilluar dhe këshilluar nga fizioterapistë dhe kiropraktikues në të gjithë botën. Ështe parë të përmirësojë dhe shëroje probleme me dhimbjet e mesit, nervit shiatik dhe probleme të disbalancës së legenit dhe shtyllës kurrizore.
Instant oat flour produkt pluhur shije neutrale
1kg

Instant Oat Flour – 1kg

1,290L
Miell tërshëre i aromatizuar, pa gluten, i pasur me fibra.

G.H. Release – 120 kapsula

2,590L
Rinohuni në një trup me muskuj të tonifikuar, të fortë dhe me më pak dhjam.

Creatine – 300g

2,290L
Rrit vëllimin e muskujve, fuqinë dhe rezistencën.

Mug Cake

2,490L
Perzierje e gatshme për Mug kek proteinik (30%), të shijshëm, gati në 1 minutë! E pasur me fibra, vetem 1.1 g sheqerna.

VIitaminë D3 + K2

1,990L

Mbështet sistemin imunitar, ndihmon te keni kocka, dhëmbë, muskuj dhe artikulacione më të fortë.

Magnesium Glycinate + Vitaminë B6

2,990L
Maksimalisht i përthithshëm nga organizmi. Ndihmon në funksionimin normal të sistemit muskular, dhe të sistemin nervor

CERTIFIKIME

better me certifikimi iso 9001

ISO Certificate: ISO9001

Cilësia e punës sonë është e standardit më të lartë dhe e garantuar për përfitimin tuaj nga ky certifikim.

better me certifikimi iso 22000

ISO Certificate: ISO22000

Vërteton "sigurinë ushqimore". Kur përdorni BETTER ME, jeni të sigurt për atë që sillni në trupin tuaj. Një garanci që vlen shumë.

better me certifikimi i kompanise me dashuri ne shqiperi

Made With Love In Albania

Jemi krenarë që prodhojmë 100% të produkteve BETTER ME në Shqipëri. Ne blejmë lëndët e para më të mira në të gjithë botën.

BetterMe Transport

Transporti dhe Pagesat

Lorem ipsum, or lipsum as it is sometimes known, is dummy text used in laying out print, graphic or web designs.

BetterMe Refund(1)

Kthimi dhe rimbursimet

Lorem ipsum, or lipsum as it is sometimes known, is dummy text used in laying out print, graphic or web designs.

BetterMe FAQ

FAQ

Lorem ipsum, or lipsum as it is sometimes known, is dummy text used in laying out print, graphic or web designs.

Kamion shperndares

Dërgesat dhe pagesat

Transporti dhe dorëzimi i porosive.

return-box

Kthimi dhe rimbursimet

Kthimi në rast dëmtimi i produktit.

ask

Pyetjet e shpeshta

Pyetje të zakonshme nga klientët tanë.