Panine me fara

🔹️ 1 vezë
🔹️ 150g ujë
🔹️100 g oat flour me shije neutral
🔹️ 40g whey chef
🔹️ 1 lugë vaj ulliri
🔹️ 1 lugë gjelle fara mix (luledielli, kungulli,lini)
🔹️ 1 lugë kafe kripë
🔹️ 1 lugë kafe sodë buke
🔹️1 lugë gjelle lëng limoni

Ngrohim furrën në 200°C.

Përziejmë të gjithë përbërësit në një enë të madhe duke u siguruar që lëngun e limonit ta hedhim sipër sodës.

E ndajmë brumin në 6 gropëza të tavës për muffins të cilën e kemi lyer me vaj ulliri.

I pjekim për 30 minuta ose deri sa të marrin ngjyrë lajthi.

Instant oat flour produkt pluhur shije neutrale
1kg

Instant Oat Flour – 1kg

1,290L
Miell tërshëre i aromatizuar, pa gluten, i pasur me fibra.

Whey Chef – 1kg

3,790L
Proteina të pastra të hirës së qumështit specifike për gatim.

CERTIFIKIME

better me certifikimi iso 9001

ISO Certificate: ISO9001

Cilësia e punës sonë është e standardit më të lartë dhe e garantuar për përfitimin tuaj nga ky certifikim.

better me certifikimi iso 22000

ISO Certificate: ISO22000

Vërteton "sigurinë ushqimore". Kur përdorni BETTER ME, jeni të sigurt për atë që sillni në trupin tuaj. Një garanci që vlen shumë.

better me certifikimi i kompanise me dashuri ne shqiperi

Made With Love In Albania

Jemi krenarë që prodhojmë 100% të produkteve BETTER ME në Shqipëri. Ne blejmë lëndët e para më të mira në të gjithë botën.

Kamion shperndares

Dërgesat dhe pagesat

Transporti dhe dorëzimi i porosive.

return-box

Kthimi dhe rimbursimet

Kthimi në rast dëmtimi i produktit.

ask

Pyetjet e shpeshta

Pyetje të zakonshme nga klientët tanë.

Shporta e blerjeve
Hyr në llogari

Nuk ke një llogari?

Facebook Instagram YouTube WhatsApp WhatsApp TikTok
Ne përdorim cookies përtë përmirësuar eksperiencën tuaj në uebsajtin tonë, si dhe për të mbledhur statistika jo personale. Duke përdorur uebsajtin ju pranoni përdorimin e këtyre cookies. 
Better-Me.biz