Po shfaqen krejt 5 përfundimet

Ashwagandha

1,990L2,990L
Ekstrakti i përqëndruar i ASHWAGANDHA (Withania Somnifera) i titulluar 2,5% Withanolides.

G.H. Release – 120 kapsula

2,590L
Rinohuni në një trup me muskuj të tonifikuar, të fortë dhe me më pak dhjam.

Lion’s Mane

2,490L
Ekstrakti i përqëndruar i kërpudhës LION’S MANE ndihmon në stimulimin zhvillimit të qelizave të trurit, ndihmon me memorien, ka veti neuroprotektive,  antioksiduese dhe anti-tumoriale. Ul nivelin e sheqerit në gjak, redukton diabetin, si dhe shumë përfitime të tjera.

Shilajit Mountain Power

2,990L
Ekstrakti i përqëndruar i SHILAJIT 50% Fulvic Acid rrit energjinë, redukton lodhjen, rrit prodhimin natyral të testosteronit, rrit fuqinë dhe masën muskulare e pafund përfitime të tjera për organizmin. Përmban natyralisht 85 minerale.