Kategoritë e preferuara

Ushqime fitnes (9)

Proteinat (5)

Energji (7)

Ushqime fitnes (9)

Proteinat (5)

Mirëqënie (23)

Energji (7)

Carnitine Lipo Burner – 120 kapsula

2,990L
Aksion i trefishtë: më pak dhjam; muskuj më tonikë; më shumë energji të prodhuar nga shkrirja e dhjamit.

Protein Choco-White Cream – 250g

990L
Çoko-krem proteinik (30%), pa sheqer të shtuar, me më pak Kcal.

Energy Turbo Max – 1kg

2,990L
9 suplemente në 1 për të nxitur fuqinë, energjinë dhe rezistencen maksimale.

Maca+

1,490L
Tonik adaptogjen, përmirëson rezistencën ndaj stresit, vërtet efektiv për çdo aspekt të shëndetit seksual.

Multivit & Minerals

1,990L
Suplement ushqimor me vitamina dhe minerale, ndihmon në forcimin e mbrojtjes imunitare, veprim efektiv energjik dhe antioksidant

Rrip kundër dhimbjes së shpinës dhe nervit shiatik

2,490L
Ky rrip është zhvilluar dhe këshilluar nga fizioterapistë dhe kiropraktikues në të gjithë botën. Ështe parë të përmirësojë dhe shëroje probleme me dhimbjet e mesit, nervit shiatik dhe probleme të disbalancës së legenit dhe shtyllës kurrizore.
90 perla
60 perla

Omega 3 Superior – 60, 90 perla

1,990L2,890L
Mirëqenie kardiovaskulare, kolesteroli, trigliceridet, presioni i gjakut.

Shaker

690L
Shaker plastik transparente me kapak të zi, i milimetruar anash, sitë e brendshme, kapaciteti 700 ml.

pH Balance Alcaline Minerals

1,490L
Ndihmon në ekuilibrimin dhe funksionimin normal të metabolizmit acid-bazë
whey protein isolate produkt pluhur shije arre kapucino
1kg
2kg

Whey Protein Isolate 100% – 1kg, 2kg

3,790L7,290L
Proteina e pastër e hirrës së qumështit e "izoluar" me faktorë përforcues.

CERTIFIKIME

better me certifikimi iso 9001

ISO Certificate: ISO9001

Cilësia e punës sonë është e standardit më të lartë dhe e garantuar për përfitimin tuaj nga ky certifikim.

better me certifikimi iso 22000

ISO Certificate: ISO22000

Vërteton "sigurinë ushqimore". Kur përdorni BETTER ME, jeni të sigurt për atë që sillni në trupin tuaj. Një garanci që vlen shumë.

better me certifikimi i kompanise me dashuri ne shqiperi

Made With Love In Albania

Jemi krenarë që prodhojmë 100% të produkteve BETTER ME në Shqipëri. Ne blejmë lëndët e para më të mira në të gjithë botën.

BetterMe Transport

Transporti dhe Pagesat

Lorem ipsum, or lipsum as it is sometimes known, is dummy text used in laying out print, graphic or web designs.

BetterMe Refund(1)

Kthimi dhe rimbursimet

Lorem ipsum, or lipsum as it is sometimes known, is dummy text used in laying out print, graphic or web designs.

BetterMe FAQ

FAQ

Lorem ipsum, or lipsum as it is sometimes known, is dummy text used in laying out print, graphic or web designs.

Kamion shperndares

Dërgesat dhe pagesat

Transporti dhe dorëzimi i porosive.

return-box

Kthimi dhe rimbursimet

Kthimi në rast dëmtimi i produktit.

ask

Pyetjet e shpeshta

Pyetje të zakonshme nga klientët tanë.