Kupa proteinike me boronicë.
Për 6 kupa proteinike:

Baza:
• 100g oat flour me vanilje e kokos
• 30g gjalpë kikiriku proteinik
• 100g ujë (ose aq sa të lidhet brumi)

Mbushja:
• 150g kos grek pa yndyrë
• 3 scoops proteinë me shije kapuçino
• boronica

Përziejmë përbërësit e bazës dhe e ndajmë brumin në 6 (ose më shumë) kupa. E shtypim mirë deri sa të bëhet si shportëz.
Përziejmë kosin me proteinën (nuk ka nevojë për ëmbëlsues pasi vetë proteina ka super shije).
E ndajmë midis kupave si në video.
Shtojmë boronicën dhe e ngrijmë për 3 orë.

E shijojmë si snack pa pasur ndjesi faji 😅

Instant oat flour produkt pluhur shije neutrale
1kg

Instant Oat Flour – 1kg

1,290L
Miell tërshëre i aromatizuar, pa gluten, i pasur me fibra.

CERTIFIKIME

better me certifikimi iso 9001

ISO Certificate: ISO9001

Cilësia e punës sonë është e standardit më të lartë dhe e garantuar për përfitimin tuaj nga ky certifikim.

better me certifikimi iso 22000

ISO Certificate: ISO22000

Vërteton "sigurinë ushqimore". Kur përdorni BETTER ME, jeni të sigurt për atë që sillni në trupin tuaj. Një garanci që vlen shumë.

better me certifikimi i kompanise me dashuri ne shqiperi

Made With Love In Albania

Jemi krenarë që prodhojmë 100% të produkteve BETTER ME në Shqipëri. Ne blejmë lëndët e para më të mira në të gjithë botën.

Kamion shperndares

Dërgesat dhe pagesat

Transporti dhe dorëzimi i porosive.

return-box

Kthimi dhe rimbursimet

Kthimi në rast dëmtimi i produktit.

ask

Pyetjet e shpeshta

Pyetje të zakonshme nga klientët tanë.

Shporta e blerjeve
Hyr në llogari

Nuk ke një llogari?

Facebook Instagram YouTube WhatsApp WhatsApp TikTok
Ne përdorim cookies përtë përmirësuar eksperiencën tuaj në uebsajtin tonë, si dhe për të mbledhur statistika jo personale. Duke përdorur uebsajtin ju pranoni përdorimin e këtyre cookies. 
Better-Me.biz