Po shfaqen krejt 8 përfundimet

Ashwagandha

1,990L2,990L
Ekstrakti i përqëndruar i ASHWAGANDHA (Withania Somnifera) i titulluar 2,5% Withanolides.

Carnitine Lipo Burner – 120 kapsula

2,990L
Aksion i trefishtë: më pak dhjam; muskuj më tonikë; më shumë energji të prodhuar nga shkrirja e dhjamit.

Cellul Dren Cream

3,990L
KREM TRUPI KUNDËR CELULITIT Krem kozmetik me përbërës aktiv natyralë për lëkurë të butë, të lëmuar, uniformisht elastike dhe kompakte

Fat Burner – 120 kapsula

3,490L
Ndihmon të digjni më shumë kalori, duke i marrë ato nga dhjami trupor.

Fat Burning Cream

3,990L
KREM TRUPI KUNDËR DHJAMIT TË LOKALIZUAR Krem kozmetik me përbërës aktiv natyralë si vaji esencial i bajames për dobësim dhe rimodelim të trupit tuaj

G.H. Release – 120 kapsula

2,590L
Rinohuni në një trup me muskuj të tonifikuar, të fortë dhe me më pak dhjam.

M.C.T – 700g

3,790L
Suplement trigliceridesh me zinxhir të mesëm (MCT).