Po ju sjellim një recetë për Biskota të buta me mollë, të përshtatshme për çdo moment të ditës për të gjithë familjen

Përbërësit për këtë recetë:

  • 30 ml qumësht
  • 200 g miks keku proteinik me mollë: Protein Cake nga Better.Me
  • ½ mollë në kuba
  • Kanellë

Mënyra e përgatitjes: Ndezim furrën në 180°C.
Rrahim vezën me gjalpin e kikirikut: Protein Peanut Cream dhe shtojmë qumështin. Trazojmë mirë.

Protein Cake – 1kg

2,390L
Përzierje për kek proteinik (30%) e pasur me fibra, vetëm 1.5g sheqerna.

Protein Peanut Cream – 250g

990L
Çoko-krem proteinik (30%), pa sheqer të shtuar, me më pak Kcal.

CERTIFIKIME

better me certifikimi iso 9001

ISO Certificate: ISO9001

Cilësia e punës sonë është e standardit më të lartë dhe e garantuar për përfitimin tuaj nga ky certifikim.

better me certifikimi iso 22000

ISO Certificate: ISO22000

Vërteton "sigurinë ushqimore". Kur përdorni BETTER ME, jeni të sigurt për atë që sillni në trupin tuaj. Një garanci që vlen shumë.

better me certifikimi i kompanise me dashuri ne shqiperi

Made With Love In Albania

Jemi krenarë që prodhojmë 100% të produkteve BETTER ME në Shqipëri. Ne blejmë lëndët e para më të mira në të gjithë botën.

Kamion shperndares

Dërgesat dhe pagesat

Transporti dhe dorëzimi i porosive.

return-box

Kthimi dhe rimbursimet

Kthimi në rast dëmtimi i produktit.

ask

Pyetjet e shpeshta

Pyetje të zakonshme nga klientët tanë.

Shporta e blerjeve
Hyr në llogari

Nuk ke një llogari?

Facebook Instagram YouTube WhatsApp WhatsApp TikTok
Ne përdorim cookies përtë përmirësuar eksperiencën tuaj në uebsajtin tonë, si dhe për të mbledhur statistika jo personale. Duke përdorur uebsajtin ju pranoni përdorimin e këtyre cookies. 
Better-Me.biz