Mënyra e përgatitjes:

Kjo është një nga recetat më të thjeshta dhe më të shijshme për mëngjes.

Përziejmë PROTEIN PANCAKE nga Better.Me me ujë dhe hedhim pak brumë mbi tostierën për waffles.

I pjekim të gjitha deri sa brumi të mbarojë dhe e servirim me çokokrem proteinik me çokollatë të zezë Protein Choco-Dark Cream nga Better.Me dhe ndonjë frut të stinës për të kompletuar mëngjesin tuaj.

Sipas dëshirës mund të përdorni secilin nga 8 shijet e Çokokrem proteinik nga Better.Me    

Ju bëftë mire!

Protein Choco-Dark Cream – 250g

990L
Çoko-krem proteinik (30%), pa sheqer të shtuar, me më pak Kcal.

Protein Choco-Nut Cream – 250g

990L
Çoko-krem proteinik (30%), pa sheqer të shtuar, me më pak Kcal.

Protein Choco-White & Cocco Cream – 250g

990L
Çoko-krem proteinik (30%), pa sheqer të shtuar, me më pak Kcal.

Protein Choco-White Cream – 250g

990L
Çoko-krem proteinik (30%), pa sheqer të shtuar, me më pak Kcal.

Protein Pancake – 500g

1,790L
Perzierje proteinike për Pancake dhe Waffles, low carb/pa gluten.

Protein Peanut Cream – 250g

990L
Çoko-krem proteinik (30%), pa sheqer të shtuar, me më pak Kcal.

Protein Pistachio Cream – 250g

990L
Çoko-krem proteinik (30%), pa sheqer të shtuar, me më pak Kcal.

Salt Caramel Cream – 250g

990L
Çoko-krem proteinik (30%), pa sheqer të shtuar, me më pak Kcal.

CERTIFIKIME

better me certifikimi iso 9001

ISO Certificate: ISO9001

Cilësia e punës sonë është e standardit më të lartë dhe e garantuar për përfitimin tuaj nga ky certifikim.

better me certifikimi iso 22000

ISO Certificate: ISO22000

Vërteton "sigurinë ushqimore". Kur përdorni BETTER ME, jeni të sigurt për atë që sillni në trupin tuaj. Një garanci që vlen shumë.

better me certifikimi i kompanise me dashuri ne shqiperi

Made With Love In Albania

Jemi krenarë që prodhojmë 100% të produkteve BETTER ME në Shqipëri. Ne blejmë lëndët e para më të mira në të gjithë botën.

Kamion shperndares

Dërgesat dhe pagesat

Transporti dhe dorëzimi i porosive.

return-box

Kthimi dhe rimbursimet

Kthimi në rast dëmtimi i produktit.

ask

Pyetjet e shpeshta

Pyetje të zakonshme nga klientët tanë.

Shporta e blerjeve
Hyr në llogari

Nuk ke një llogari?

Facebook Instagram YouTube WhatsApp WhatsApp TikTok
Ne përdorim cookies përtë përmirësuar eksperiencën tuaj në uebsajtin tonë, si dhe për të mbledhur statistika jo personale. Duke përdorur uebsajtin ju pranoni përdorimin e këtyre cookies. 
Better-Me.biz