Krepat jane simbol i mëngjeseve të shijshme, dhe na kujtojnë ato që na përgatiste gjyshja kur ishim të vegjël. Në versionin “Fit” qe jua sygjerojmë, mund t’i përgatisni ato çdo ditë për të gjithe familjen.

Përbërësit për këtë recetë:

Për mbushjen:

  • mjedra të freskëta
  • Salt Caramel Cream nga Better.Me (Ose secilin nga 8 shijet e çoko-kremave proteinik nga Better.Me)

Mënyra e përgatitjes:

Përgatisim brumin e krepave duke përzierë mirë miellin e tërshërës Instant Oat Flour me ujin e vakët.

E lëme te rrijë per 10 minuta nëse kemi kohë, nëse jo, i pjekim menjëherë në një tigan të sheshtë që nuk ngjit.

Mbushim krepat me mjedra dhe më pas i apërkasim me salcën e karamelit të kripur Salt Caramel Cream nga Better.Me

Sipas dëshirës mund të mbushen edhe me secilin nga 8 shijet e Çokokrem proteinik nga Better.Me    

Ju bëftë mire!

Instant oat flour produkt pluhur shije neutrale
1kg

Instant Oat Flour – 1kg

1,290L
Miell tërshëre i aromatizuar, pa gluten, i pasur me fibra.

Protein Choco-Dark Cream – 250g

990L
Çoko-krem proteinik (30%), pa sheqer të shtuar, me më pak Kcal.

Protein Choco-Nut Cream – 250g

990L
Çoko-krem proteinik (30%), pa sheqer të shtuar, me më pak Kcal.

Protein Choco-White & Cocco Cream – 250g

990L
Çoko-krem proteinik (30%), pa sheqer të shtuar, me më pak Kcal.

Protein Choco-White Cream – 250g

990L
Çoko-krem proteinik (30%), pa sheqer të shtuar, me më pak Kcal.

Protein Peanut Cream – 250g

990L
Çoko-krem proteinik (30%), pa sheqer të shtuar, me më pak Kcal.

Protein Pistachio Cream – 250g

990L
Çoko-krem proteinik (30%), pa sheqer të shtuar, me më pak Kcal.

Salt Caramel Cream – 250g

990L
Çoko-krem proteinik (30%), pa sheqer të shtuar, me më pak Kcal.

CERTIFIKIME

better me certifikimi iso 9001

ISO Certificate: ISO9001

Cilësia e punës sonë është e standardit më të lartë dhe e garantuar për përfitimin tuaj nga ky certifikim.

better me certifikimi iso 22000

ISO Certificate: ISO22000

Vërteton "sigurinë ushqimore". Kur përdorni BETTER ME, jeni të sigurt për atë që sillni në trupin tuaj. Një garanci që vlen shumë.

better me certifikimi i kompanise me dashuri ne shqiperi

Made With Love In Albania

Jemi krenarë që prodhojmë 100% të produkteve BETTER ME në Shqipëri. Ne blejmë lëndët e para më të mira në të gjithë botën.

Kamion shperndares

Dërgesat dhe pagesat

Transporti dhe dorëzimi i porosive.

return-box

Kthimi dhe rimbursimet

Kthimi në rast dëmtimi i produktit.

ask

Pyetjet e shpeshta

Pyetje të zakonshme nga klientët tanë.

Shporta e blerjeve
Hyr në llogari

Nuk ke një llogari?

Facebook Instagram YouTube WhatsApp WhatsApp TikTok
Ne përdorim cookies përtë përmirësuar eksperiencën tuaj në uebsajtin tonë, si dhe për të mbledhur statistika jo personale. Duke përdorur uebsajtin ju pranoni përdorimin e këtyre cookies. 
Better-Me.biz